تبلیغات

با تبلیغات نرم افزار نوبت دهی نوپرداز دیده شوید


اگر بخواهیم به طور مختصر بگوییم تبلیغات (ADVERTISING) یعنی ابلاغ یک پیام.
اما تبلیغات خود به تنهایی مقدور به رسیدن به گوش مخاطب نیست و نیاز به رسانه تبلیغاتی مربوطه خواهند داشت . رسانه ها کاملترین روش برای شنیده شدن و دیده شدن هستند ، تلوزیون. رادیو. کار های چاپی و رسانه های آنلاین و برخط همگی رسانه تبلیغاتی هستند ، که در این میان رسانه های آنلاین و برخط (سایت ها و اپلیکیشن ها) از بازده بالایی برخوردارند .

کجا تبلیغات انجام بدیم بهتره؟


سوالات رایج برای کسانی که میخواهند تبلیغات انجام دهند این هستش که من کجا باید تبلیغات انجام بدم که بیشترین راندمان یا بهره رو داشته باشم . برای جواب دادن به این سوال باید به چند نکته توجه کرد . تبلیغات باید بسته به شرایط محصولی یا خدماتی که برای مخاطب خود عرضه میکنید انجام شود . به گونه ای که بفهمیم مخاطب ما در کجا قرار دارد به طور مثال یک ترک موسیقی شانس شنیده شدنش در تلوزیون و رادیو و رسانه های آنلاین به مراتب بیشتر از کار های چاپی است. و همچنان برخی رسانه ها دارای عمر مفید هستن . در واقع رسانه در حوضه ی تبلیغات مانند چاقوی دو لبه است یا میتواند به آن اعتبار بالا و شنیده شدن ببخشد یا میتواند ان را به شیوه ایی ناشایست به مخاطب ابلاغ کند . در دنیایی که کاربران سوالات پزشکی خود را در گوگل جستجو می کنند و برای انتخاب پزشک مورد نظر به اینترنت مراجعه می کنند، میتوان نتیجه گفت که به صرفه ترین، کارآمدترین و دقیق ترین نوع تبلیغ برای پزشکان تبلیغات اینترنتی می باشد .

تبلیغات برای پزشکان

اهمیت تبلیغات در اینترنت


لازم است بر این قضیه استوار باشیم که در دنیای امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی از هر چیزی بیشتر است. و مردم تمایل بیشتری به انجام کارهای خود بصورت اینترنتی دارند. به عنوان مثال استفاده از تاکسی اینترنتی (اسنپ) ، خرید از فروشگاه های اینترنتی (digikala) و... همین موضوع سبب شده تا کاربران در طول روز همیشه در دنیای اینترنت حضور داشته باشند . تبلیغات آنلاین میتواند شیوه ایی درست برای برجسته سازی محصولات و خدمات ارایه شده توسط پزشک و پل ارتباطی با مشتری باشد . تبلیغات به پزشکان این امکان را می دهد که مشتریان را در مورد برنامه کاری خود آموزش داده و از اینکه مشتری از حضور پزشک آگاه هست, اطمینان حاصل نماید .

مزایای تبلیغات اینترنتی


بر اساس اینکه این روز ها مردم اکثر اوقات خود را در فضای مجازی و محیط های اینترنتی سپری میکنند مخصوصا قشر جوان جامعه که آینده ی یک جامعه را دارا میباشد . از آنجایی که تبلیغات عضو آمیخته شده بازار یابی است. پس تبلیغات با بازده بالا و دیده شدن ملزوم این است که در محل درست قرار گیرد و به همین دلیل محل درست در شرایط کنونی عرضه و تقاضا همان اینترنت و فضای مجازی است که بدون شک از بازده بالایی برخوردار است امروزه با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی که سطح بالایی از کاربر را پوشش میدهند فرصتی خوبی را به عرضه کنندگان محصولات و اراِءه دهنده خدمات داده است برای دیده شدن یا حتی بهتر دیده شدن مزایای تبلیغات اینترنتی نسبت به سایر روش های تبلیغات این هست که از سهولت بالا و هزینه پایین برخوردار است و تقاضا درآن چند برابر است پس عرضه هم چند برابر خواهد بود یکی از مزایای اصلی تبلیغات اینترنتی این است که بدون حدومرز، می‌توانید در بستر اینترنت به راحتی یک کلیک، به تمام نقاط جهان دسترسی پیدا کنید. تا به حال به این موضوع اندیشیده‌اید که آیا واقعا مردم به تبلیغاتی که در سکوهای مترو، بدنه اتوبوس و … که هر روزه با آن برخورد می‌کنند، توجهی نشان می‌دهند؟ آیا برای‌شان جذابیتی دارد؟ هزینه‌های کلان بسیاری صرف تبلیغات آفلاین می‌شود، به امید اینکه رهگذرها تبلیغات را ببینند، بخوانند و به واسطه آن با محصول یا خدمات شما آشنا شوند و از آن استفاده کنند. در صورتی که در تبلیغات آنلاین، با انتخاب و دسته‌بندی کاربران می‌توانید بهینه و مقرون‌ به‌ صرفه تبلیغات خود را به دست مخاطبان هدف برسانید. امکان انتخاب مخاطب هدف در تبلیغات اینترنتی وجود دارد. شما می‌دانید بیماران بیشتر از چه پلتفرم‌هایی استفاده می‌کنند یا به چه صفحاتی سر می‌زنند، پس می‌توانند خدمات مرتبط با بیماران را در همین صفحات بگنجانید. با هدفمند کردن تبلیغات می‌توان با صرف هزینه کمتر به بیشترین بازدهی رسید. به خصوص الگوریتم‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی به کار می‌روند، بسیار هوشمند هستند و رفتار کاربران مختلف را مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهند. این موضوع باعث می‌شود تبلیغات مرتبط با نیاز و سلیقه کاربران به آن‌ها نشان داده شود؛ در نتیجه این دسته‌بندی و هدف‌گذاری دقیق، می‌توانید با صرف هزینه‌ی تبلیغاتی کمتر، فروش و بازدهی تبلیغات خود را افزایش دهید.


تبلیغات نرم افزار نوبت دهی نوپرداز

تبلیغات نرم افزار نوبت دهی نوپرداز


در پنل های تبلیغات نرم افزار نوبت دهی نوپرداز تمامی روش ها و بستر های اینترنتی گنجانده شده است . از جمله این روش ها شبکه های اجتماعی ، صفحات پر بازدید سایت و اپلیکیشن ، اعلانات و ناتیفیکیشن های تبلیغاتی و... هستند. هزینه پنل های تبلیغ نرم افزار نوبت دهی نوپرداز بسیار مقرون صرفه و پر بازده می باشد . دلیل این امر این است که تبلیغات پزشکان در سامانه اختصاصی پزشکان می باشد و همین باعث کارآمدی تبلیغ می شود.

روش رزرو تبلیغ در نرم افزار نوبت دهی نوپرداز


برای رزرو تبلیغات در نرم افزار نوبت دهی نوپرداز ابتدا یکی از 3 پنل زیر را انتخاب کنید سپس با زدن دکمه خرید مشخصات خود را وارد نمائید تا به درگاه بانکی انتقال پیدا کنید. پس از پرداخت درخواست شما ثبت می شود. و کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.